Forum mieszkańców osiedla Sławka - TBS KATOWICE Strona Główna Forum mieszkańców osiedla Sławka - TBS KATOWICE
Osiedle Witosa, okolice ulic Sławka / Rataja w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najem mieszkania przez UM
Autor Wiadomość
Gosia 
Gośka

Wysłany: 2011-11-01, 11:26   

Dzięki za info
a nam w administracji na Bulwarach powiedzieli, że klucze ma dozór budowlany i oni nie mają takich możliwości. Spróbujemy. Jeszcze raz dzięki

[ Dodano: 2011-11-01, 11:30 ]
tejlor napisał/a:
Gosia napisał/a:
Gratulacje.
Mam pytanie sam chciałeś na Sławka, czy tak wyszło. Wolisz tutaj niż na Bulwary?

Jeżeli partycypujesz, to nie masz wyboru... Sławka i tyle. Bulwary Rawy są dla UM. BTW mieszkanie przepiękne :)

Ja zrozumiałam, że dostałeś z przydziału UM. Dlatego spytałam.?
Pozdrawiam i udanej przeprowadzki życzę.

tejlor 

Wysłany: 2011-11-01, 12:03   

Przeprowadzka napewno sie uda... tylko chęci brak do noszenia tego wszystkiego :-P Pozdrawiam :-)

Ania i Michał 

Wysłany: 2011-11-02, 18:42   

Dzisiaj odbierałam mieszkanie na Bulwarach i Pan z dozoru lub z budowy /nie wiem kim on dokładnie był/ zdziwił się bardzo jak mu powiedziałam ze nie widziałam wcześniej mieszkania bo oni pokazywali jak ktos chciał zobaczyć przed podpisaniem umowy. I Pan z TBS który przyszedl wcale nie mial kluczy ze soba.
Wiec Panie w TBSie scieme mi walnely ze nie ma mozliwosci mieszkan zobaczyc :/, Dobre tyle ze mieszkanie super :P, bo bym się zdenerwowała :)

lilka 

Wysłany: 2011-11-03, 09:22   

No fakt, ja oglądałam 2 razy przed podpisaniem.
Ale super, że mieszkanie się podoba :) Mi się bardzo miło mieszka.

msilent 

Wysłany: 2011-11-03, 18:54   

A mam pytanie, ile czekaliście na przydział z UM od złożenia wniosku? Czy tam jest tylko lista czy może ze względu na dzieci/młody wiek/starszy wiek itp. są jakieś przyspieszenia?

Gosia 
Gośka

Wysłany: 2011-11-04, 08:18   

msilent napisał/a:
A mam pytanie, ile czekaliście na przydział z UM od złożenia wniosku? Czy tam jest tylko lista czy może ze względu na dzieci/młody wiek/starszy wiek itp. są jakieś przyspieszenia?

To zależy czy masz obecne mieszkanie z przydziału UM i chcesz je oddać do dyspozycji UM, wtedy się długo nie czeka i jestes w pierwszej kolejności. Inni wnioskodawcy czekają dłużej, ja ok 2 lat. Oczywiście Twoja sytuacja rodzinna też ma znaczenie.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-11-04, 08:23 ]
lilka napisał/a:
No fakt, ja oglądałam 2 razy przed podpisaniem.
Ale super, że mieszkanie się podoba :) Mi się bardzo miło mieszka.

Witaj
Mieszkanka faktycznie są fajne, mimo braku tych kafelek. Przynajmniej to 46,63 2 pokoje, które dostali krewni jest fajne ze względu też na układ. Nie wiem jak inne.
Oczywiście da się załatwić i już widzieliśmy, a odbiór dopiero w II połowie listopada.
Pozdrowienia

[ Dodano: 2011-11-05, 15:24 ]
Mam zapytanie do wszystkich, którzy już mieszkają w inwestycji Bulwary.
Jak wygląda sprawa TV satelitarnej. Jest antena zbiorcza czy ew. wolno montować swoją??

lilka 

Wysłany: 2011-11-08, 00:08   

nie ma anteny zbiorczej, nie wolno montować

gacek 
lokator

Wysłany: 2011-11-08, 00:48   

To skąd ludzie mają brać sygnał TV ?

Gosia 
Gośka

Wysłany: 2011-11-08, 07:36   

Słowem jednym skazani na UPC, a Ci którzy mają podpisane umowy promocyjne z POLSATEM będą mieli wielki kłopot. Ale na antenę TBS-owi zabrakło kasy.

lilka 

Wysłany: 2011-11-08, 08:30   

no jeszcze jest tpsa; jakies tam kanały też oferuje; zainteresowani myśle powinni zapytać w tbsach, bo gniazdka sat są, może będzie późneij możliwość montowania anten na dachach

Gregor 
Gre

Wysłany: 2011-11-08, 08:44   

Wystarczy podpiąć jakikolwiek dekoder czy to ,,n" czy ,,polsat" i sprawa załatwiona.

szmajsi 

Wysłany: 2011-11-08, 09:10   

Przecież na dachu jest miednica, tak jak Gregor pisze wystarczy podpiąć dekoder i załatwione

lilka 

Wysłany: 2011-11-08, 09:17   

Ale piszesz chyba o Sławka, a mowa u Bulwarach. Być może na bulwarach też kiedyś będzie, ale wiem, że sąsiad pytał i na razie dostał odp., że nie ma.

miri 

Wysłany: 2011-11-08, 10:00   

Witam, mam pytania do tych, co mieszkają już na Rawy : Czy kuchenkę elektryczną można w miarę swobodnie przemieszczać, czy z uwagi na wywietrznik i ten kabel z tyłu kuchnia musi stać tam, gdzie ją postawili. Może ktoś się w ogóle pochwali aranżacją kuchni w aneksie? I druga rzecz - czy trudno będzie zmienić położenie gniazd TV/Sat. Z tego co widzę u mnie te gniazda są dokładnie po przeciwnej stronie, niż byśmy chcieli. Może da się przenieść gniazda z drugiego pokoju (ta sama ściana ale na oko dość gruba...)

lilka 

Wysłany: 2011-11-08, 14:10   

Ja jestem dopiero w fazie projektowania kuchni. I wczoraj właśnei wyszła ciekawa sprawa - jedna ze ścian jest kartongipsowa.. W kuchni! Gdzie mają wisieć ciężkie szafki. ehhh
Co do kuchenki - była już podłączona do siły, nie ruszałam, przy zmainei kuchni będziemy szukać nowej, na razie mi pasuje jak stoi. Ale ten kabel chyba sugeruje, że można przemieszczać. Gniazdka nei wiem, w sumie też pasowałaby mi zmiana w sypialni.

Odpowiedz do tematu