Forum mieszkańców osiedla Sławka - TBS KATOWICE Strona Główna Forum mieszkańców osiedla Sławka - TBS KATOWICE
Osiedle Witosa, okolice ulic Sławka / Rataja w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie trzymacie rowery?
Autor Wiadomość
MastaFantasta 

Wysłany: 2013-03-02, 15:50   Gdzie trzymacie rowery?

Witam serdecznie. Pytanie mam banalne. Gdzie trzymacie rowery które są warte więcej niż zgrzewka tyskiego? Musze znaleźć miejsce na 3 sztuki w mieszkaniu o powierzchni pomieszczenia na szczotki. Balkon mi odpada bo to parter.Mam wnękę o szerokości 160cm i głęboką na 80cm. Rowerownia to kpina w żywe oczy no a po za tym jak zniknie mi któryś rower a co podobno się zdarzało to chyba bym to osiedle przestawił. Czy w swojej piwnicy można wymienić drzwi na coś co nie jest płotem i tam trzymać rowery? Praktykuje ktoś jakieś gotowe rozwiązanie? Sorka za chaotyczny układ posta ale mnie ciągle nosi. Pozdrawiam.

towo 

Wysłany: 2013-03-03, 04:29   gdzie trzymac rowery

przyłączam sie do postawionego pytania

mariflex 

Wysłany: 2013-03-03, 19:08   

generalnie piwnica nie jest jakichs holendarnych rozmiarow, ale gorski rower, przynajmniej moj, nawet sie tam miesci :) fakt faktem, ze pozniej dostanie sie do jakichs rzeczy w glab piwnocy graniczy z cudem, ale zawsze jest opcja, zeby na chwile wystawic przednie graty na zewntrz i spokojnie sie dostać do reszty gratów :)

gacek 
lokator

Wysłany: 2013-03-04, 14:43   

Ja wiem gdzie większość trzyma rowery... w wózkowni. Chciałem dorobić sobie klucz do wózkowni i z ciekawości zerknąłem jak wygląda to w środku. Dobrze, że klucza nie dorobiłem bo kilkanaście rowerów skutecznie uniemożliwia wjechaniem do środka wózkowni wózkiem.

MastaFantasta 

Wysłany: 2013-03-04, 19:21   

W klatce 28 po ogłoszeniu od administracji w wózkowni pozostały tylko wózki :)

mariflex 

Wysłany: 2013-03-04, 21:13   

juz kiedys byl poruszany temat wózkowni i z reszta jak wiekszosc slusznie przyznala: skoro nazwa "wózkownia" mowi sama za siebie, to trzyma sie tam wózki, a nie wózki i rowery .. niestety z tym byl, jest i bedzie problem :( przynajmniej dla niektorych ..

holokynkolokyn 

Wysłany: 2013-03-04, 22:12   

w garażu
:mrgreen:

acowastoobcho 

Wysłany: 2013-03-05, 07:59   

ciekawe co powiedzą rodzice z a kilka lat, gdy ich pociechy przesiądą się z wózków na rowery. Podejrzewam że będziemy wtedy świadkami nagłej zmiany zdania.

gacek 
lokator

Wysłany: 2013-03-05, 08:38   

acowastoobcho, sugerujesz, że gdy dorastają dzieci to rodzice przenoszą swoje rowery do wózkowni?

acowastoobcho 

Wysłany: 2013-03-06, 07:47   

"gdy ich pociechy przesiądą się z wózków na rowery"

gacek 
lokator

Wysłany: 2013-03-06, 08:28   

acowastoobcho, oczywiście żartuje bardziej chodziło mi to, że gdyby wózki zamieniane były na rowerki dziecięce byłoby miejsce na wózek, a tak to w większości stoją rowery o znacznie większych obręczach

towo 

Wysłany: 2013-04-16, 06:56   Gdzie trzymacie rowery ?

Gdzie trzymacie rowery ? podobno wózkownie maja słuzyc tylko do przechowywania wózków , jednak zauwazyłem niedawno w klatce 34a ze w tym pomieszczeniu znajdują się również rowery , wiec rodzi sie pytanie czy są równi i równiejsi? W jaki sposób można zdobyć klucz do tego miejsca?

gacek 
lokator

Wysłany: 2013-04-16, 07:50   

Muszę pogratulować bystrości! Założyć w tym samym dziale temat o tej samej nazwie, który w dodatki jest najświeższym wątkiem... ale co tam podam linka na wszelki wypadek:

http://www.slawka.katowice.pl/viewtopic.php?t=600

towo 

Wysłany: 2013-04-16, 08:15   

"DROGI" BYSTRZAKU w przesłanym linku odpowiedzi na moje pytanie nie ma . Bo nie trzeba byc bystrym by wiedziec ze niektorzy rowery trzymaja, na balkonach, badz w piwnicach czy garazu jednak nadal nie ma odpowiedzi dlaczego jedni mogą trzymac rowery w wózkowni ? wiec ponownie jako NIEBYSTRY ponawiam pytanie W JAKI SPOSÓB UZYSKAC KLUCZE DO POMIESZCZENIA NAZYWANEGO WÓZKOWNIA ( w ktorym przechowuje sie rowery )

Tomasz Kaźmierczak 
Administrator

Wysłany: 2013-04-16, 09:15   

towo napisał/a:
"DROGI" BYSTRZAKU w przesłanym linku odpowiedzi na moje pytanie nie ma . Bo nie trzeba byc bystrym by wiedziec ze niektorzy rowery trzymaja, na balkonach, badz w piwnicach czy garazu jednak nadal nie ma odpowiedzi dlaczego jedni mogą trzymac rowery w wózkowni ? wiec ponownie jako NIEBYSTRY ponawiam pytanie W JAKI SPOSÓB UZYSKAC KLUCZE DO POMIESZCZENIA NAZYWANEGO WÓZKOWNIA ( w ktorym przechowuje sie rowery )

OK, posty scalone...

Odpowiedz do tematu